5. - 16. března 2019
DON GIOVANNI
HOTEL PRAGUE
2021
I
2020
I
2019
Ročník 2019

1. Novoborský šachový klub

Novoborský je českou šachovou Mekkou, 10násobný mistr republiky a vítěz Evropského klubového poháru 2013. Klub byl založen v roce 2001 a jedním z dlouhodobých cílů, které si stanovil, bylo vybudování silného, mezinárodně uznávaného a stabilního šachového klubu se zázemím pro členy všech věkových kategorií.

Neměli bychom zapomínat ani na plody organizační práce. Novoborská šachová Corrida, kde mají členové novoborského týmu šanci postavit se soupeřům světové třídy, si vybudovala jméno nejen doma, ale i v širokém šachovém světě.

Novoborský rovněž udržuje dlouhou tradici organizace Fejfarova memoriál, jehož první ročník se konal v roce 1962 na počest jednoho z nejlepších šachistů regionu Věnceslava Fejfara.

Ave-Kontakt s.r.o.

Společnost AVE-KONTAKT s.r.o je dlouholetým a významným organizátorem šachových akcí v České republice, jako je například pardubický CZECH OPEN a nebo Seriál CZECH TOUR, v rámci kterého probíhají šachové turnaje v průběhu celého roku.

V rámci Pražského mezinárodního šachového festivalu společnost AVE-KONTAKT zajišťuje organizaci Open turnaje a ratingových turnajů.